Homepod mini párok - macOS Catalina

Fél éve körülbelül van egy Homepod mini-m amit nagyon szeretek a pármásodperces késleltetést leszámítva. Ugyan ennyi ideje van egy iMac (2013 late). Tudom nem egy túl fiatal modell de ígyis egy szuper jó kis gép még most 2024-ben is. Úgy hogy forgatok és 4k-s videókat vágok rajta.(raktam bele 32 GB-ot)


De a lényeg az hogy nagyon szeretem a kis Homepod-omat ezért ma vettem egy másikat hogy legyen sztereó amit jól is tettem mert szuperül szólnak együtt. Na igen jól szólnak az iPhone-omról és a MacBook Air-emről(2017). De az iMac nem képes kezelni.(Catalina 10.15.7 (nem kapott újabb frissítést)) Vagy mégis? A Music alkalmazásban érdekes módon könnyedén látja párban, de a gép hangbeállításai között csak külön jelenik meg ami felháborító, mert ebből látszik, hogy egy egyszerű szoftveres dologról van szó.....


Még nem találtam semmilyen KÜLSŐ megoldást erre, de ha valaki ebbe a problémába ütközött és van megoldása azt szívesen fogatom. (csak angolul találtam erről beszélgetést de ott sem volt megoldás így gondoltam magyarok tartsunk össze és hátha találékonyabbak vagyunk:) )

HomePod mini

Posted on May 2, 2024 6:10 AM

Reply

There are no replies.

Homepod mini párok - macOS Catalina

Welcome to Apple Support Community
A forum where Apple customers help each other with their products. Get started with your Apple ID.