Looks like no one’s replied in a while. To start the conversation again, simply ask a new question.

Apple Gittikçe Müşteri Değerini Sıfıra Indiriyor

Arkadaşlar 2 ay önce 9.841 tl aldığım xs max telefon arızalandı 3 gün önce genpa servisine verdim aradan bir kaç gün geçtikten sonra genpa bana öyle saçma bir konu ile geldiki kısacası telefonunu kaldır çöpe at der gibi cihazda yetkisiz müdahele varmış iyide bu cihaza ilk siz müdahale ettiniz eğer sizin yetkiniz yoksa niye telefonumu aldınız demem o ki kısacası 10 bin tl param çöpe gitti siz siz olun apple marka telefon alırken tekrar düşünün nerde ilk kurulduğu dönemde müşterisine değer apple nerde şimdiki apple bu telefonumu çöpe atıp hemen gidicem huawei marka cep telefonu alicam en azından onlarda böyle bir durum yok hızlı çözüm dediğim gibi sakin ama sakın benim dilim yandı sizin diliniz yanmasın pazartesi günü avukatim gereken yasal işlemleri başlatacak hem tüketici heyeti hem cumhuriyet bas savcılığına başvura bulunacak burdan apple kısa bir msj var eğer böyle davranmaya devam ederse milyonlarca müşteri Kaybeder

Biz Hakkımızı Helal Etmiyoruz Allah ıslah etsin Hakkımızı Helal Etmiyoruz

iPhone XS Max

Posted on May 21, 2019 1:58 PM

Reply
Question marked as Best reply

Posted on May 21, 2019 2:05 PM

Öncelikle geçmiş olsun bundan aylar önce benimde başıma böyle bir durum geldi biraz araştırma yaptım götürdüğümüz genpa servis ile alakalı bir sorun çıktı genpa servisi bu şekilde binlerce kişileri mağdur ediyormuş adamların teknisyenleri kasap resmen cihazın içini haşat edip göndsriyormuslar hatta içindeki malzemeyi değiştirdikleri ne bile şahit oldum milletin 3 kuruşuna göz dikmişler

Similar questions

1 reply
Question marked as Best reply

May 21, 2019 2:05 PM in response to hakan244

Öncelikle geçmiş olsun bundan aylar önce benimde başıma böyle bir durum geldi biraz araştırma yaptım götürdüğümüz genpa servis ile alakalı bir sorun çıktı genpa servisi bu şekilde binlerce kişileri mağdur ediyormuş adamların teknisyenleri kasap resmen cihazın içini haşat edip göndsriyormuslar hatta içindeki malzemeyi değiştirdikleri ne bile şahit oldum milletin 3 kuruşuna göz dikmişler

Apple Gittikçe Müşteri Değerini Sıfıra Indiriyor

Welcome to Apple Support Community
A forum where Apple customers help each other with their products. Get started with your Apple ID.