Ipad

Hei


Jeg har en Ipad air 2. Det var 43% batteri. Så skulle vi lade den opp siden vi skulle reise, men den reagerte ikke når vi tok i lader. Vi prøvde alle ladere. Over natta ble den tom for batteri, og det går ikke an å lade den opp lenger. Når vi tar i lader står det at den lader, så slår den seg på i et halvt sekund, så slåes den av automatis.


Kan det være at batteriet må byttes? Evt. hvor og hvordan gjør vi det?


Jeg finner ikke den rette ipaden som alternativ under, derfor trykker jeg bare på "Ellen sin ipad", men det er en annen mini tror jeg.


Bor i Svolvær.


Ellen

Posted on Nov 8, 2021 9:49 AM

Reply

Similar questions

5 replies

This thread has been closed by the system or the community team. You may vote for any posts you find helpful, or search the Community for additional answers.

Ipad

Welcome to Apple Support Community
A forum where Apple customers help each other with their products. Get started with your Apple Account.