Looks like no one’s replied in a while. To start the conversation again, simply ask a new question.

Arka plan tek sefer de kapatma ve YouTube pip uygulaması

Merhabalar. Türkiye de iPhone 13 kullanıcısıyım. Daha önce android kullandım çok pratikti şimdi ios cihaz satın aldım. iPhone 13 güzel ve akıcı ancak pratik kullanımda örnek vermek gerekirse arka planda açık kalan uygulamaları tek seferde kapatma yok ve YouTube gibi uygulamaları çift pencere modunda kullanma ve YouTube uygulamasını pencere içinde pencere modu ile kullanma iPhone da neden yok. Bu kadar gelişmiş bir ios bu uygulamaları neden kullanmıyor. Mesela always on diplay özelliği hareketli arka planlar neden yok?

iPhone 13, iOS 16

Posted on Mar 29, 2023 8:40 PM

Reply
Question marked as Best reply

Posted on Mar 30, 2023 4:40 AM

You have posted to an English Community. Please post your questions to the link below for better results.

Resmi Apple Desteği

Similar questions

3 replies

Mar 29, 2023 8:40 PM in response to zafer53

Merhabalar. Türkiye de iPhone 13 kullanıcısıyım. Daha önce android kullandım çok pratikti şimdi ios cihaz satın aldım. iPhone 13 güzel ve akıcı ancak pratik kullanımda örnek vermek gerekirse arka planda açık kalan uygulamaları tek seferde kapatma yok ve YouTube gibi uygulamaları çift pencere modunda kullanma ve YouTube uygulamasını pencere içinde pencere modu ile kullanma iPhone da neden yok. Bu kadar gelişmiş bir ios bu uygulamaları neden kullanmıyor. Mesela always on diplay özelliği hareketli arka planlar neden yok?

Arka plan tek sefer de kapatma ve YouTube pip uygulaması

Welcome to Apple Support Community
A forum where Apple customers help each other with their products. Get started with your Apple ID.