Looks like no one’s replied in a while. To start the conversation again, simply ask a new question.

hi... i have iphone 5. my phone shows me the apple broken and does not work well . what this means? deppy

hi... i have iphone 5. my phone shows me the apple broken and does not work well . what this means? deppy

iPhone 5, iOS 6

Posted on Nov 17, 2012 2:55 PM

Reply
19 replies

Nov 17, 2012 3:38 PM in response to despoina kiato

Αν εννοείς το άσπρο δαγκωμένο μηλαράκι, είναι το λογότυπο της Apple.

Δοκίμασε να κάνεις Reset.

Πάτα διπλό το Home button. Θα εμφανιστεί το Multi tasking bar. Κράτα πατημένο ένα εικονίδιο μέχρι να αρχίσουν να κουνιούντε και μετά πάτα χ και σβήσε όλες τις εφαρμογές από το Multi tasking. Γύρνα αρχική οθόνη και κράτα πατημένα Home και Power button μέχρι να δεις το λογότυπο της Apple. Περίμενε να κάνει reboot και δες πώς θα πάει.

Nov 17, 2012 3:58 PM in response to despoina kiato

Θα ήθελα να κάνω μια επαναφορά κρατήστε πατημένο το κουμπί τροφοδοσίας και το σπίτι την ίδια στιγμή που οι δυνάμεις του τηλεφώνου μακριά αφήσει να πάει από το κουμπί τροφοδοσίας, αλλά συνεχίζουν να κρατήσετε πατημένο το κουμπί σπίτι όταν εμφανιστεί το λογότυπο της Apple εμφανίζεται στην οθόνη συνδέστε το τηλέφωνο στον υπολογιστή, ακολουθήστε τις οδηγίες και αυτό θα επαναφέρετε το τηλέφωνό σας. όλες οι πληροφορίες θα διαγραφούν.

Nov 17, 2012 4:00 PM in response to cheonweb

οχι δεν εχω κανει τι ειναι αυτο? βασικα ειναι πρωτη φορα ποθ εχω iphone κ προπσαθω να το μαθω. οθτε τα i tunes δεν ξερω να χρεισημοποιηω.. μηπως ειναι καλυτερα να το παω στο καταστημα μιας κ δεν εχω ιδεα? μην κανω καμια βλακεια...

Nov 17, 2012 4:15 PM in response to despoina kiato

τι σας είπα πώς να το κάνουμε ονομάζεται ανάκαμψη θα αποκαταστήσει πλήρως το τηλέφωνό σας πίσω στις εργοστασιακές ρυθμίσεις όπως ήταν όταν πήρε για πρώτη φορά από το κουτί, αλλά ότι δεν θα πρέπει να είναι ένα πρόβλημα εάν έχετε πάντα αντίγραφα ασφαλείας στο iCloud

hi... i have iphone 5. my phone shows me the apple broken and does not work well . what this means? deppy

Welcome to Apple Support Community
A forum where Apple customers help each other with their products. Get started with your Apple ID.