Looks like no one’s replied in a while. To start the conversation again, simply ask a new question.

Blocate iCloud

salut! Am dar resetare la iPhone pentru ca uitase sora mea codul de acces si cand am băgat iCloud imi dădea ca este blocat si imi Cerea numărul de telefon pe care nu il mai de 2 ani si nu mai este valabil se poate sa activez contul cu ajutorul gmail ? Daca merg o reprezentanta Apple cu toate actele telefonului ma poate ajuta ?

Posted on Feb 28, 2018 2:49 PM

Reply
1 reply

Feb 28, 2018 3:03 PM in response to mary.veronica23

Mai întâi, un reprezentant Apple ar trebui să vă poată ajuta. În al doilea rând, problema pe care o descrieți pare că ați uitat codul de parolă. Dacă ați uitat codul de parolă iPhone, puteți șterge complet dispozitivul și puteți pierde toate datele din telefon sau puteți afla ce este parola. Ar trebui să puteți contacta un reprezentant de asistență Apple prin intermediul acestui număr de telefon: 0800 894847

Acest număr se bazează pe acest articol: Contactează Apple pentru asistență și service - Apple Support

Acest răspuns a fost tradus din limba engleză folosind Google Translate.

Blocate iCloud

Welcome to Apple Support Community
A forum where Apple customers help each other with their products. Get started with your Apple ID.