Apple Event: May 7th at 7 am PT

Looks like no one’s replied in a while. To start the conversation again, simply ask a new question.

iphone 7 teknik destek

öncelikle merhaba arkadaşlar ben iphone 4s iphone se iphone 7 kullandım ve kullandığım son telefon iphone 7 batarya ve fiziksel olarak silikon kılıfla kullanmama rağmen boya dökülmesi oldu işlem yavaşlığı ve şarj soketinde problem vardı liste halınde yazdım garantiye yolladım ve garantiye yollamadan önce telefonun bataryası bitti ve açılmadı kapalı şekilde yolladım telefonu teknik desteğe yolladığımda ise direk bataryanın değişmesi gerektiğini söylediler öncelikle ücretli sorunlara bakıyorlarmış yoksa tamir olmaz dediler vs bunun gibi şeyler söylediler ve telefon şarj soketinde sürekli uyuşmazlık vardı şarja taktığımda uyuşmazlık yapıyordu saniyeler içinde şarj oluyor olmuyor diyordu bataryanın bu şekilde öldüğünü düşünüyorum ve teknik destek ise kullanım hatası diyor bütün modellerde sarj soket problemi oluyor ve her neyse apple desteği ulaşmak çok zor zaten bağlanması beni derdimi anlattım bir üst merciye taşıdılar olayı FIRAT YILMAZ a yönlendirdiler onada anlattım durumu 20 dk sürüyor zaten ben sizin dosyanızı üstleniyorum dedi yarın saat 7 de dönüş yapacağız dedi ve 2 gün boyunca dönüş yapmadı sonra gene apple desteğe bağlandım gene zor bir şekilde ebru hanıma da derdimi anlattım 20 dk boyunca her neyse ben üstlendim dosyanızı dedi ve yarın ben sizinle irtibata geçeceğim dedi ve gene bir sonuca bağlanmadı bu gün gene büyük uğraşlar sonucu selma hanıma bağlandım ona da 20 dakika boyunca derdimi anlattım oda aynı şeyleri söyledi biz size yardımcı olacağız ama pek zannetmiyorum ve apple desteğe bağlanmaya çalıştığım süre hep mesaim den çıktı onuda bir kenara bırakalım arkadaşlar oyalandığımı düşünmeye başladım artık bütün apple desteğin ağzından çıkan kelimeler biz size yardımcı olacağım ama tam tersi oluyor sürekli biz mail attık onlardan haber beklıyoruz haber geldiğinde biz size mail atacağız diyorlar 20 kilometre otobüsle gidip internetten bakıyorum ama gene mail yok ve aradığım zaman sürekli bir yoğunluktan bahsediyorlar söylüyorlar ve ben kaç gündür uğraşıyorum bir türlü öncelik bana gelmiyor nedense artık APPLE DESTEĞİN BENİ OYALADIKLARINI VE UĞRAŞMAK İSTEMEDİKLERİNİ ANLADIM BURDAN BÜTÜN APPLE DESTEK HATTI YADA KİM VAR SA HEPSİNİN AYNI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM BU ŞİKAYETİMİ VE PROBLEMLERİMİ HER YERDE BELİRTECEĞİM APPLE KENİDİNİ BOZDU PARA VERİP ALIYORUZ AMA HİZMET ALAMIYORUZ PARA VERDİĞİM PARA ARTIK ZORUMA GİDİYOR İPHONE TAVSİYE ETMİYORUM ARKADAŞLAR BAŞKA MARKA CİHAZLAR KULLANIN DERİM BENCE

iPhone 7, iOS 12

Posted on Jun 1, 2019 8:01 AM

Reply

Similar questions

2 replies

iphone 7 teknik destek

Welcome to Apple Support Community
A forum where Apple customers help each other with their products. Get started with your Apple ID.