Looks like no one’s replied in a while. To start the conversation again, simply ask a new question.

Sağlık Uygulamasına Girişte Sıkıntı Yaşıyorum.

Merhabalar, İphone ana ekranında yer alan ve İphone ile birlikte gelen sağlık uygulamasına bir türlü giremedim. Ne yaptıysam bu uygulamanın çözümlenmesini sağlayamadım sağlık uygulamasına basıyorum telefon uygulamaya girmeden beni ana ekrana atıyor daha doğrusu uygulamaya girdikten sonra ana ekrana gittiğimi görüyorum.

iPhone XS

Posted on Jan 23, 2021 3:21 AM

Reply
Question marked as Best reply

Posted on Jan 23, 2021 3:41 AM

Merhaba, sorun geçtiğimiz günlerde bende de olmuştu. İphone 11 pro max kullanıcısı ve İphone hayranı bir kişiyim. Teknolojinin gelişmesini oldukça yakından takip ederim ve Türkiye'de İphone oldukça iyi bir marka olduğunu biliyorum özellikle sağlık kategorisinde uygulamaların kullanımı isteğe bırakılmış durumda, geçtiğimiz günlerde benim de bununla ilgili çalışmalarım oldu. Sağlık özellikle yürüyüş gibi durumlarda oldukça yararlı oluyor, telefonu resetlemeni veya İphone müşteri hizmetlerini aramanı öneriyorum. Teknik destek konusunda arkadaşlar oldukça yardımcı oluyorlar.

[Link Edited by Moderator]

Similar questions

3 replies
Question marked as Best reply

Jan 23, 2021 3:41 AM in response to kredibankalar

Merhaba, sorun geçtiğimiz günlerde bende de olmuştu. İphone 11 pro max kullanıcısı ve İphone hayranı bir kişiyim. Teknolojinin gelişmesini oldukça yakından takip ederim ve Türkiye'de İphone oldukça iyi bir marka olduğunu biliyorum özellikle sağlık kategorisinde uygulamaların kullanımı isteğe bırakılmış durumda, geçtiğimiz günlerde benim de bununla ilgili çalışmalarım oldu. Sağlık özellikle yürüyüş gibi durumlarda oldukça yararlı oluyor, telefonu resetlemeni veya İphone müşteri hizmetlerini aramanı öneriyorum. Teknik destek konusunda arkadaşlar oldukça yardımcı oluyorlar.

[Link Edited by Moderator]

Jan 23, 2021 9:49 AM in response to bankalarturker

Çok teşekkür ederim. Gerçekten sağlık konusunda ciddi olarak çalışma içerisine girmiş durumdayım. Bundan dolayı artık çalışmalarımı gerçekleştirerek sağlık uygulamasını kullanmayı düşünüyorum. Özellikle bunun için iphone müşteri hizmetlerinden uygulamanın düzeltilmesi konusunda yardım alacağım.

Sağlık Uygulamasına Girişte Sıkıntı Yaşıyorum.

Welcome to Apple Support Community
A forum where Apple customers help each other with their products. Get started with your Apple ID.