Apple Event: May 7th at 7 am PT

Looks like no one’s replied in a while. To start the conversation again, simply ask a new question.

iPhone 11

Bună ziua, am procurat pe 13 Martie iPhone 11 din Moldova, avea probleme tehnice, nu puteam sa răspund la telefon pentru ca apărea apelul abia la 10 secunde, pe data de 17 Martie am transmit telefonul la service centru și a fost expediat la Apple Service, doresc să mă informați ce statut are telefonul, deoarece eu aștept deja de 1 lună, am cumpărat telefon nou și deci nu am telefonul?

Posted on Apr 14, 2021 2:59 AM

Reply
Question marked as Best reply

Posted on Apr 14, 2021 3:51 AM

Forumul comunitar de asistență Apple


Acesta este forumul comunitar de asistență Apple, pentru interacțiunea utilizator cu utilizator pentru schimbul de informații și idei între utilizatori, dacă este necesar, extindeți asistența cu privire la cunoștințele tehnice în manipularea produselor Apple de la un coleg de utilizator mai experimentat, nu este corect forum pentru a discuta cu Apple Inc.


Verificarea stării reparațiilor și reparațiilor Apple - Asistență oficială Apple

Găsiți un Apple autorizat servicii furnizor deAflați mai multe despre Apple garanția limitatăsau despreacoperire a produsului AppleCare starea deși obțineți service și reparații informații desprepentru un anumit Apple produs. Puteți verifica dacă un furnizor este un furnizor independent de reparații sau un Appleautorizat servicii furnizor de.




1 reply
Question marked as Best reply

Apr 14, 2021 3:51 AM in response to alexandrina14

Forumul comunitar de asistență Apple


Acesta este forumul comunitar de asistență Apple, pentru interacțiunea utilizator cu utilizator pentru schimbul de informații și idei între utilizatori, dacă este necesar, extindeți asistența cu privire la cunoștințele tehnice în manipularea produselor Apple de la un coleg de utilizator mai experimentat, nu este corect forum pentru a discuta cu Apple Inc.


Verificarea stării reparațiilor și reparațiilor Apple - Asistență oficială Apple

Găsiți un Apple autorizat servicii furnizor deAflați mai multe despre Apple garanția limitatăsau despreacoperire a produsului AppleCare starea deși obțineți service și reparații informații desprepentru un anumit Apple produs. Puteți verifica dacă un furnizor este un furnizor independent de reparații sau un Appleautorizat servicii furnizor de.




iPhone 11

Welcome to Apple Support Community
A forum where Apple customers help each other with their products. Get started with your Apple ID.