Apple Event: May 7th at 7 am PT

Looks like no one’s replied in a while. To start the conversation again, simply ask a new question.

IMEI HK

Kolay gelsin numaralı telefonumu Almanya’dan aldım. Su an Türkiye’deyim. Ve uzun süre Türkiye’de kalacağım Ve Almanya’da apple ile görüşmeme rağmen faturalarını göndermeme rağmen hala telefonum Türkiye de kullanıma açılmadı. Hattımı kullanamıyorum.apple olarak ilginizi bekliyorum ve acilen telefonumun Türkiye kullanımına açılmasını rica ediyorum

[Personal Information Edited by Moderator]

Posted on Oct 20, 2022 10:58 AM

Reply
Question marked as Best reply

Posted on Oct 20, 2022 11:19 AM

Apple, iPhone'unuzun Türkiye'de bulunup bulunmadığını kontrol etmez.

Bu, Almanya'daki hizmet sağlayıcınızın takdirine bağlıdır. Onlarla iletişime geçin ve Türkiye'de kullanım için kilidini açmaya uygun olup olmadığınızı görün.

Farklı bir operatörle kullanmak üzere iPhone'unuzun kilidini açma - Apple Destek (TR)

1 reply
Question marked as Best reply

Oct 20, 2022 11:19 AM in response to ümit52

Apple, iPhone'unuzun Türkiye'de bulunup bulunmadığını kontrol etmez.

Bu, Almanya'daki hizmet sağlayıcınızın takdirine bağlıdır. Onlarla iletişime geçin ve Türkiye'de kullanım için kilidini açmaya uygun olup olmadığınızı görün.

Farklı bir operatörle kullanmak üzere iPhone'unuzun kilidini açma - Apple Destek (TR)

IMEI HK

Welcome to Apple Support Community
A forum where Apple customers help each other with their products. Get started with your Apple ID.